SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AMSA-Shtepia ne Shitje
Çmimi :
€115,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:08
ID e produktit :
24271
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AMSA - AGJENSION PER MENAXHIMIN E PATUNDSHMERIVE

Shitet shtepia me 4 Ari oborr me mbi 200m2.
Shtepia ka kete renditje:
Sallon se bashku me kuzhine,
Kater dhoma gjumi
Dhe dy banjo
Shtepia per momentin eshte pa banuar.
Dyshemeja ne katin e pare eshte parket, ndersa ne katin e dyte ibercuk.
Shtepia gjendet ne vendin e quajtur Lagjeja e re.
Ҫmimi shtepis eshte 115.000euro
Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen tuaj.
Mund te na kontaktoni ne :
Tele : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afer postes se vogel)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com 
Facebook: AMSA
Informata rreth publikuesit
AMSA Real Estate
Gjilan
045 280 801
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »