SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AMSA-Shtepia ne Shitje
Çmimi :
€150,000.00
Kategoria :
Postuar :
11 Tetor
ID e produktit :
24394
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AMSA - AGJENSION PER MENAXHIMIN E PATUNDSHMERIVE


Shitet Shtepia me siperfaqe 3.5 Ari. Ne rrug te Prishtines.
Renditja:
Kati i pare posedon dy lokal, dy dhoma dhe nje banjo.
Kati i dyte posedon:dhomen e dites se bashku me kuzhin,dy dhoma te gjumit dhe banjo.
Kati i trete posedon :dy dhoma gjumi.
Shtepia me 120m2 siperfaqe te banuara ka tri kate dhe dy hyrje, e ndertuar ne viti 1985.
E ndertuar me dy hyrje te ndryshme ku secila hyrje mund te shfrytezohet per dy familje ne menyr te veqant.
Gjithashtu shtepia ka nje lokale 16m2 qe mund te shfrytezohen per afarizen si dhe nje garazh 16m2 e cila mund te shfrytezohet edhe si depo.
Shtepia esht ne nje pjes te qet te qyteit. Gjithashtu shtepia ka nje pamje te merkullushme te oborrit.
Shtepija gjindet ne qytet por ne nje rrug ku nuk ka qarkullim te shumt ku mbretron qetsia.
Çmimi shtepies eshte 150.000€.
Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen tuaj.
Mund te na kontaktoni ne :
Tele : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afer postes se vogel)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com 
Facebook: AMSA
Informata rreth publikuesit
AMSA Real Estate
Gjilan
045 280 801
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »