SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Troje
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
15 Janar '14
Madhësia :
3000 m²
ID e produktit :
24411
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Parcel prej 3 Ari ne Prevall,ne nje pozit shum te mire dhe e cila posedon edhe leje ndertimin,
Per me shum Informata kontakto ne companin D&D permes tel:049-255-500
Informata rreth publikuesit
Shaban
Gjilan
Prevall [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »