SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AMSA-Shtepia ne Shitje
Çmimi :
€80,000.00
Kategoria :
Postuar :
9 Janar
ID e produktit :
24461
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AMSA - AGJENSION PER MENAXHIMIN E PATUNDSHMERIVE

Shiten dy shtepia me mbi 2 Ari .
Shtepiat dy katshe kane kete renditje:
Sallon se bashku me kuzhine
Dhe me dy dhoma gjumi.
Dyert dhe dritaret jane prej drurit
Infrastruktura komplet e rregulluar.
Ҫmimi dy shtepive se bashku eshte 80.000euro.
Shtepia gjendet ne lagjen Dheu i Bardh.

Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen tuaj.
Mund te na kontaktoni ne :
Tele : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afer postes se vogel)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com 
Facebook: AMSA
Informata rreth publikuesit
AMSA Real Estate
Gjilan
045 280 801
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »