SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AMSA-Shtepia ne Shitje
Çmimi :
€110,000.00
Kategoria :
Postuar :
11 Tetor
ID e produktit :
24464
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AMSA - AGJENSION PER MENAXHIMIN E PATUNDSHMERIVE

Shitet shtëpia me 4 Ari oborr.
Shtëpia posedon tri kate:
Kati i pare perdhese :Garazh,podrum I madh me kuzhinë dhe nje banjo
Kati i dytë:I tëri sallon së bashku me kuzhinë dhe një banjo
Kati i tretë:Tri dhoma gjumi,Banjo
Infrastruktur e plotë.
Furnizim I ujitë I dyanshem ujsjlles dhe bunarë(65m)
Dokumentacion I rregullt
Gjendet në rrugën Femi Agani
Ҫmimi I shtëpis 110.000
Gjithashtu ka mundesi Kompenzim me banes 3 dhomshe.
Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen tuaj.
Mund te na kontaktoni ne :
Tele : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afer postes se vogel)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com 
Facebook: AMSA
Informata rreth publikuesit
AMSA Real Estate
Gjilan
045 280 801
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »