SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AMSA-Shtepia ne Shitje
Çmimi :
€300,000.00
Kategoria :
Postuar :
9 Janar
ID e produktit :
24804
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AMSA - AGJENSION PER MENAXHIMIN E PATUNDSHMERIVE
Shiten dy shtepi me 2 Ari oborr.
Shtepia posedon dy hyrje, ku njera eshte e banuar ndersa tjetra e pa bauar.
Shtepia e pare: eshte tri kate
Kati i pare eshte podrum.
Kati i dyte posedon: sallon se bashku me kuzhine,dy dhoma gjumi dhe nje banjo.
Kati i tret posedon: dy dhoma gjumi
Dyshemjea ne katin e dyte eshte parket, ne katin e tret eshte llaminat,ndersa shkallet jane ne pllaka.
Dyert dhe dritaret jane prej druri.
Shtepia e dyte eshte e pa banuar,mirepo ne katin e pare posedon lokale qe jan ne funksion.
Shtepia gjendet aferr ruges kryesore ne Gavran II.
Ҫmimi shtepive eshte 300.000euro.
Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen tuaj.
Mund te na kontaktoni ne :
Tele : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afer postes se vogel)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com 
Facebook: AMSA
Informata rreth publikuesit
AMSA Real Estate
Gjilan
045 280 801
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »