SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AMSA-Shtepite ne Shitje
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
11 Tetor
ID e produktit :
24806
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AMSA - AGJENSION PER MENAXHIMIN E PATUNDSHMERIVE
Shiten dy shtepi me mbi 3.5 Ari oborr
Shtëpija e par posedon mbi 250 m2 të banuara
Kati i par ka:Salllon së bashku me kuzhin, dy dhoma gjumidhe një banjo.
Kati i dytë posedon Sallo,Kuzhinë,një Dhom gjumi dhe një banjo.
Dyshemeja Parket
Infrastruktur e plotë,furnizimi I dyanshem me ujsjelles dhe bunar.
Shtëpia e dytë:
Kati i pare:Garazh.një shpajz dhe një toalet
Kati i dytë:Sallon,kuzhinë dhe një banjo
Gjdo katë ka hyrje në vete.
Ka te instaluar sistemin e nxemjeve qendrore por jo ne funksion.
Shtëpit gjenden ne Rr.Sali Qeku
Ҫmimi I shtëpive është sipas marrëveshjes
Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen tuaj.
Mund te na kontaktoni ne :
Tele : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afer postes se vogel)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com 
Facebook: AMSA
Informata rreth publikuesit
AMSA Real Estate
Gjilan
045 280 801
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »