SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AMSA-Shtepia ne Shitje
Çmimi :
€150,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 11:51
ID e produktit :
24807
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AMSA - AGJENSION PER MENAXHIMIN E PATUNDSHMERIVE
Shitet shtepia me 5 Ari oborr me 375m2 te banuara.
Shtepi tri kate me dy hyrje te veqanta.
Kati i pare posedon sallon se bashku me kuzhine , nje dhome gjumi, nje banjo , nje podrum.
Kati i dyte posedon tri dhoma gjumi dhe nje teras.
Kati i trete( nenkulem ) I parregulluar.
Dyshemeja ne katin e pare: llaminat
Ne katin e dyte: patos.
Dyer dhe dritare prej druri.
Infrastrukture e plote.
Furnizimi ujit :vetem ujesjelles.
Plani I njejte ne hyrjen tjeter.
Posedon edhe Garzhen per dy vetura.
Lagjia Arberia .
Ҫmimi shtepis eshte 150.000euro.
Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen tuaj.
Mund te na kontaktoni ne :
Tele : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afer postes se vogel)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com 
Facebook: AMSA
Informata rreth publikuesit
AMSA Real Estate
Gjilan
045 280 801
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »