SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AMSA-Banesa ne Shitje
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
9 Janar
ID e produktit :
24813
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AMSA - AGJENSION PER MENAXHIMIN E PATUNDSHMERIVE
Shiten 14 Banesa me nga 66.12m² te cilat përmbajn:
Qëndrimin ditor me kuzhinë dhe trapezari = 35.28m²
1 dhomë fjetjeje = 11.39m²
1 banjo dhe koridori

Banesat përmbajn:

• Dyer të hyrjeve të blinduara;
• Dyer të dhomave të cilësisë së lartë;
• Parket bungu të klasit të pare;
• Dritare të hapura deri në dysheme;
• Banjo me sanitari më bashkëkohore;
• Ngrohje individuale të siguruara edhe kalldajat nga kompania;
• Internet dhe Tv -cable me mundësi zgjedhje nga kompanit vendore;
• Mure akustike dhe termike të cilat ruajnë ambientin intim familjar dhe fqinjësinë e mirë.
• Në çmim të banesës është përfshirë edhe kondicioneri për ftohje

Lokacioni: Mati I - Prishtinë

Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen tuaj.
Mund te na kontaktoni ne :
Tele : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afer postes se vogel)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com 
Facebook: AMSA
Informata rreth publikuesit
AMSA Real Estate
Gjilan
045 280 801
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »