SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AMSA-Banesa ne Shite
Çmimi :
€840.00
Kategoria :
Postuar :
22 Janar
ID e produktit :
24814
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AMSA - AGJENSION PER MENAXHIMIN E PATUNDSHMERIVE
Shiten 15 Banesa me 82.95 m² dhe përmbajn:
Qëndrimin ditor me kuzhinë dhe trapezari = 28.9m²
1 dhomë fjetjeje = 12.24m²
2 dhoma fjetjeje = 11.39m²
1 banjo dhe koridori

Banesat përmbajn:

• Dyer të hyrjeve të blinduara;
• Dyer të dhomave të cilësisë së lartë;
• Parket bungu të klasit të pare;
• Dritare të hapura deri në dysheme;
• Banjo me sanitari më bashkëkohore;
• Ngrohje individuale të siguruara edhe kalldajat nga kompania;
• Internet dhe Tv -cable me mundësi zgjedhje nga kompanit vendore;
• Mure akustike dhe termike të cilat ruajnë ambientin intim familjar dhe fqinjësinë e mirë.
• Në çmim të banesës është përfshirë edhe kondicioneri për ftohje

Lokacioni: Mati I - Prishtinë

Ҫmimi 840€ per m2

Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen tuaj.
Mund te na kontaktoni ne :
Tele : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afer postes se vogel)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com 
Facebook: AMSA
Informata rreth publikuesit
AMSA Real Estate
Gjilan
045 280 801
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »