SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AGJENCIONI PER PATUNDSHMERI-HOME-V.I.P-a JU PRZANTON 10 BANESA NDERTIM I RI NE PEJ..
Çmimi :
€700.00
Kategoria :
Postuar :
21 Mars '14
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Oxhak, Pishinë, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
24968
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AGJENCIONI PER PATUNDSHMERI-HOME-V.I.P-a JU PRZANTON 10 BANESA NDERTIM I RI NE PEJ..
OBJEKTI BANESOR NDODHET TE RRETHI NE ISTITUT- FIDANISHTE BANESAT E DACIT.
BANESAT JAN TE NDERTURA ME KUALITET SHUM LART ME INFRASTRUKTUR E DUKUMETACJON TE PERFUNDUR ME LEJE NDERTIMI ME PERKTHIM TE ME NJE HERSHEM
OBJEKTI BANESOR ESHT I PERFUNDUR DHE KA MUNDESI BANIMI TE MENJHERSHEM
OBJEKTI POSEDON
1.LIFT- 24or
...kati i III dupleks banes, banes dykatshe ne nje kat ......
...kati i -V II - 43m2 Garasonjerka posedon sallon kuzhin banjo e taras...
...kati i - V -. 93.35 m2 banesa ka keto orjendi 3 dhoma fjetjes ...
ka n1 sallon ,, ka 1 banjo.. ka 1 wc ka nje taras .. dhe shpjaz. ...
...kati i - V I - 93.35 m2 banesa ka keto orjendi 3 dhoma fjetjes ...
ka n1 sallon ,, ka 1 banjo.. ka 1 wc ka nje taras .. dhe shpjaz. ...
,,,kati i - VII - 93.35 m2 banesa ka keto orjendi 3 dhoma fjetjes ...
ka n1 sallon ,, ka 1 banjo.. ka 1 wc ka nje taras .. dhe shpjaz. ...
...kati i - V - 73.27.m2 93.35 m2 banesa ka keto orjendi 2 dhoma fjetjes ...
ka n1 sallon ,, ka 1 banjo.- wc ka nje taras .. dhe shpjaz. ...
... kati i - V - 73.27.m2 93.35 m2 banesa ka keto orjendi 2 dhoma fjetjes ...
ka n1 sallon ,, ka 1 banjo.- wc ka nje taras .. dhe shpjaz. ...
..kati i - V I - 73.27.m2 93.35 m2 banesa ka keto orjendi 2 dhoma fjetjes ...
ka n1 sallon ,, ka 1 banjo.- wc ka nje taras .. dhe shpjaz. ...
..kati i - V II - .73.27.m2 93.35 m2 banesa ka keto orjendi 2 dhoma fjetjes ...
ka n1 sallon ,, ka 1 banjo.- wc ka nje taras .. dhe shpjaz. ...
..kati i - VIII - BIG banes 200m2 PLUS taras 300m2 .............
QMIMET PER m2 jan shum lira e shum volitshme fillojm me qmim prej 700 ero qmimi mund te diskotohet ..
ju mund te na kontaktoni ne zyret tona ne home-vip apo ne adresat tona ne Facebook ne imell add apo ne NR e TL 0038649699964 ne TANGO apo VIRBER apo direkt ne nr ju faliminders e ju mipret KOMPANY -HOME- V.I.P-a ......
Informata rreth publikuesit
Agjensioni Home V.I.P
Pejë
049 699 964
PEJ -ISTITUT-FIDANISHTE [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »