SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa te Gjykta e Qarkut
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
8 Prill '15
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
ID e produktit :
2497
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Banesa ne qender te Prishtinës në bllokun e banesave perball Gjykatës së Qarkut në Prishtinë.

Banesa ndodhet ne katin e parë të banimit mbi lokalet biznesoredhe ka kete renditje :
- Dhomen e pritjes
- Kuzhinen
- Dy dhoma te fjetjes
- Banjon...
- dhe ballkoin e lidhur me terase 37m2.
Kushtet e kembimit .: MUNDESI NDRRIMI EDHE ME SHTEPI NE PRISHTINE

Çmimi me marrveshje .
Informata rreth publikuesit
N.SH. AKS AGENCY
Kastriot
045 903 902
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »