SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ipen me qira Objektet Afariste
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
5 Prill '17
ID e produktit :
2498
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ipen me qera shume Objekte Afariste si në: Fushë Kosovë, Obiliq dhe Prishtinë.

Objektet si në Fushë Kosovë janë shume të përshtatshme dhe plotësojnë kriteret për të gjitha llojet e veprimtarive biznesore sikurse për :
- Banka
- Spitale,
- Ordinanaca mjeksore,
- Qendra te trajnimeve,
- Kolegje te ndryshme arsiomore,
- Qendra tregtare, dhe shume e shume veprimtar biznesore.
Haspira e ktyre lokaleve është nji etazh me siperfaqe 3 x 400 m2 .
Ne objektin te INTEREXI NE RRUGEN KRYESORE ME MUNDESI TE VENDOSJES EDHE TE NJI BILLBORDI PER REKLAME

Objekti ka edhe hapsiren banesore e cila do të shërbente për punëtoret administrativ per banim dhe zyre.
Në dispozicion janë me shume se dhjetë banesa moderne te mobiluara dhe te kompletuara me rrjet telekomunikimi : Internet dhe Kabllovik.

Në Obiliq kemi shume objekte biznesore te cilat kanë siperfaqe nga 40 m2 deri ne 400 m2 ne disa lokacione ne qender te qytetit ndertime te reja.

Në Prishtinë kemi një hapsirë banesore prapa Konvikteve të studenteve afer qendres tregtare.
Banesa ndodhet ne katin perdhesë afer rruges kryesore dhe është e pershtatshme për banim dhe biznese sikurse Ordinanc , Përfaqësi Biznesi , Ordinance, mjeksore etj.
Siperfaqja e objektit 115 m2 .

Hapsirë tjetër e përshtatshme për biznese Depo dhe Qender Tregtare ndodhet ne Millosheve.
Siperfaqja e objektit modern është 1044 m2 me aneks administrativ per zyre prej 150m2.
dhe me një hapsirë te oborrit me kubza dhe te ndriquar ne siperfaqe prej 1500 m2.
NA KONTAKTONI NE JU BEJME ZGJIDHJEN E DUHUR
Informata rreth publikuesit
N.SH. AKS AGENCY
Kastriot
045 903 902
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »