SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
PARCELLA PREJ 1.86 ARI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
8 Prill '15
ID e produktit :
2500
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET PARCELLA SHUME E PERSHTATSHME PER BIZNES DHE BANIM.
PARCELLA ESHTE E PERSHTATSHME SHUME PER ZHVILLIMIN E BIZNESEVE BUJQESORE DHE PLANTAZHEVE NGA ARSYEJA SE NE PARCELL POSEDON SISTEMIN E UJITJES SI DHE BIZNESE TE TJERA PER SHKAK TE SHTRIRJES SE GJERE TE PARCELLES NE RRUGEN E ASFALTUAR.
GJERSIA E PARCELLES NE RRUGE MBI 50 M
parcella ndodhet ne rrugen e asfaltuar per lagjen "ALIAJ" TE ELEKTROBARTJA
LOKACIONI MUND TE IDENTIFIKOHET ESHE NE LINKUN SATELITOR

Qmimi; per tersi 750 eu/ari
Informata rreth publikuesit
N.SH. AKS AGENCY
Kastriot
045 903 902
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »