SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet dhe kembehet shtepia ne VELANI
Çmimi :
€125,000.00
Kategoria :
Postuar :
1 Shtator '15
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
2502
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET SHTEPIA E BUKUR NE VELANI, AFER HOTEL DEA.
SHTEPIA KA TRE KATE DHE POSEDON NJE ARI OBORR TE RREGULLUAR.
SHTEPIA KA GJASHTE DHOMA, DY SALLON, DY BANJO DHE KTHINA TJERA NDIHMESE.

SHTEPIA PER SHKAK TE URGJENCES SE SHITJES KA CMIM SHUME TE FAVORSHEM.
Shtepia e ka te rregulluar komplet dokumentacionin dhe se perkthimi mund te behet me kontrate noteriale mbrenda dites.
NJI PJESE TE VLERES, NE MUNGES TE MJETEVE TE GATSHEM NE KOMPENZIM MUND TA MARRIM EDHE NJI TROLLE NE PRISHTINE NE VLEREN DERI NE 45000 EURO.
I MIRE PRESIM BLERESIT E INTERESUAR.
OFERTA NE KETE QMIM PER SHKAK TE NEVOJAVE FAMILJARE ESHTE E LIMITUAR DERI ME 20,MARS 2013.
Informata rreth publikuesit
N.SH. AKS AGENCY
Kastriot
045 903 902
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »