SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SUPER Ofert shitet dhe kembehet SHTEPIA
Çmimi :
€265,000.00
Kategoria :
Postuar :
5 Prill '17
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
6+
Banjo :
6+
Madhësia :
760 m²
Ekstra :
Garazh, Kopsht, Ballkon
ID e produktit :
2506
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Shtëpia shumë e bukur ,e madhe dhe funksionale në " Veternik ".
Lokacioni : Lagjia e re prapa Fortesës me etazh.B+P+2 .
Sipërfaqja në bazë 190 m2 , ndersa Sipërfaqja totale 760 m2
Kulmi i shtëpisë është 50% Pllakë brendia dhe anash kulmë.
Shtëpia posedon garazhën për katër automjete, posedon depzitën e ujit rezervë në pllakën e kulmit.

Objekti ka 10 dhoma, 3 kuzhina, 4 sallona, 7 banjo.
Dy kate janë të banueshme, bodrumi dhe kati përdhese kanë 380 m2.

Sipërfaqja e truallit është 4 Ari e 46 m2.
ObjektiI është shumë i favorshëm për Aktivitete Biznesore dhe për Banim
OBJEKTI MUND TE KEMBEHET ME NDONJI BANESE APO TROLLE NE NDONJI LAGEJ TE PRISHTINES NDERSA PJESA TJETER KOMEPZOHET ME PARA.

Cmimi :Nga 320 000 ne 291000 Euro.
Për shkak të urgjencës për shitje, eshte me zbritje deri me 31.03.2013.

Mundesi Kembimi : Shtepia mund te kembehet me banesa dhe troje ne vlere totale.
Vend ndodhja e ojektit eshte e paraqitur ne ortofoto satelitore.
Informata rreth publikuesit
N.SH. AKS AGENCY
Kastriot
045 903 902
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »