SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lëshohen me qira banesat te INTEREX-i
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
8 Prill '15
Mobilimi :
Mobiluar
Madhësia :
84 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
2513
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohen me qera disa banesa në Fushë Kosovë.

Lokacioni : Rruga kryesore, tek samaforët, drejtimi per universitetin AAB.

Objekti posedon dy ashensorë.
Banesat kane: Sallonin, kuzhinen dhoma gjumi, , banjon dhe terasen
Banesat janë të mobiluara shumë bukur, janë të posa ndërtuara dhe posedojnë nxemje qëndrore.
Banesat e mobiluara : Sip : 84 m2 , Çmimi : 300 Euro / Muaj.

Kriter për marrjen e banesës është Paraparapagimi 2 muaj avans.
Informata rreth publikuesit
N.SH. AKS AGENCY
Kastriot
045 903 902
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »