SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten dy banesa ne Obiliq S=62 m2 Blloku B1
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
8 Prill '15
ID e produktit :
2515
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne Obiliq ne Rrugen "Adem Jashari" Blloku B1.
Banesat kane siperfaqe prej 62m2 , banesat gjindet ne katin e pare dhe te peste.
Kane nje dhome te fjetjes, sallon, kushine, banjo dhe terase.
Dokumentacioni i banesave eshte ne rregull , jane te privatizuara dhe perkthimi behet mbrenda dites.

Cmimi shume i volitshem.
Informata rreth publikuesit
N.SH. AKS AGENCY
Kastriot
045 903 902
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »