SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AMSA-Shtepia ne Shitje
Çmimi :
€45,000.00
Kategoria :
Postuar :
20 Nëntor
Madhësia :
300 m²
ID e produktit :
25216
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AMSA - AGJENSION PER MENAXHIMIN E PATUNDSHMERIVE
Shitet shtepia me 3.52 Ari dhe me rreth 300m2 te banuara.
Shtepia eshte tri kate.
Kati pare posedon:garazhe,dy depo (podrum).
Kati i dyte posedon:sallon se bashku me kuzhine,nje dhome gjumi dhe nje banjo.
Kati i trete posedon:tri dhoma gjumi dhe nje banjo.
Shtepia eshte e pa banuar .
Shtepia gjendet afer Tregut te Veturave
Ҫmimi i shtepis 45.000 euro
Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen tuaj.
Mund te na kontaktoni ne :
Tele : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afer postes se vogel)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com 
Facebook: AMSA
Informata rreth publikuesit
AMSA Real Estate
Gjilan
045 280 801
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »