SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten dhe ipen me qira-SHTEPI-LAGJA "NIC"
Çmimi :
€166,000.00
Kategoria :
Postuar :
1 Dhjetor '16
Dhoma gjumi :
5
Banjo :
2
Madhësia :
208 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Kopsht, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
2523
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten dy shtepnga 208 m2 .
Objkektet janëi ne lagjen "NIC". Shtepitë kanë shume ekskluzive , te paisura me garazhe per automjete, dhe me sistem te ngrohjes qendrore.
Shtepitë kanë : Sallon te madh ne perdhese , 5 dhoma ,tri nyje sanitare, dy banjo, tre ballkona etj

Çmimi i shitjes eshte per nji (1) shtepi eshte 168 000 euro, pak i diskutueshem
NJERA SHTEPI IPET EDHE ME QIRA, PREFEROHET PER PERIUDHE ME TE GJATE.

Shtepit shiten te ndara . Dokumentacioni i shtepive ne rregull perkthimi i menjihershem.

Bashkangjitur gjeni fotografitë e shtëpive.
Shijoje jeten ne ambijent bashkohore pa menduar se dikush do ta cenoj pronen tende.
Informata rreth publikuesit
N.SH. AKS AGENCY
Kastriot
045 903 902
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »