SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa ne Dardani - Kurriz
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
8 Mars '15
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
72 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
2526
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet ne Dardani - Kurriz dhe ka siperfaqe prej 83m2 .
Banesa ka kete perberje:
Salloni,
Kuzhina me trepezari,
2 dhoma gjumi,
1 banjo
1 ballkon

Banesa eshte ne katin e 4-te, ne hyrjen e pare dhe ka ashensor 24h.
Ka pamje nga Platoja dhe nga shkolla "Xhemajl Mustafa".

Cmimi: 1150 euro/m2.
Informata rreth publikuesit
N.SH. AKS AGENCY
Kastriot
045 903 902
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »