SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Shtëpia-Villë në lagjen Veternik
Çmimi :
€260,000.00
Kategoria :
Postuar :
5 Prill '17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
5
Banjo :
2
Madhësia :
220 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Kopsht, Ballkon, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
2541
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia-villë në lagjen Janina-Veternik.
Shtëpia ka një pozitë mjaftë të mirë dhe është shumë e përshtatshme për banim.

Objekti posedon:
Në katin e parë një dhomë gjumi dhe një dhomë tjetër e cila mund të përdoret si zyrë, ka një shpajs, salloni, korridori, kuzhina dhe një banjo.
Salloni ka dalje në kopësht.
Kati i dytë ka katër dhoma gjumi, një banjo edhe korridor.

Gjthashtu mund të shfrytëzohet edhe tavani.

Shtëpija ka 5 ari oborr, posedon nxemje qëndrore, klimë, gjithashtu janë kamerat vezhguese 24h.
Oborri është I rregulluar bukur me kocka dhe gjithashtu ka edhe një bunar mbrapa shtëpise me hidrofor.

Shtëpia mund të këmbehet me ndonjë banesë e cila duhet t’i ketë tri dhoma gjumi, banjo, kuzhinë dhe sallon. Lokacioni I banesës duhet të jetë në Prishtinë apo në Fushë Kosovë.

Çmimi : 260.000 Euro, me mobilje lusoze të ardhura nga Belgjika.
Ndërsa pa mobilje 253.000 Euro.
Informata rreth publikuesit
N.SH. AKS AGENCY
Kastriot
045 903 902
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »