SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet dhe ndrrohet trolli 4,5 ari lagja NIC
Çmimi :
€13,000.00
Kategoria :
Postuar :
8 Prill '15
ID e produktit :
2547
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet dhe kembehet Parcella ne lagjen " NIC ".
Trualli ka siperfaqe prej 4.5 ari.

Bashkangjitur e gjeni lokacionin konkret te truallit.
Mundesi kembimi me nje banese ne Prishtine. apo ne F. Kssove ne vleren e trollit

Çmimi : 13.000 Euro/Ari.
Informata rreth publikuesit
N.SH. AKS AGENCY
Kastriot
045 903 902
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »