SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ipen me qira apartamentet afer INTEREXIT
Çmimi :
€270.00
Kategoria :
Postuar :
8 Prill '15
ID e produktit :
2550
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ipen me qira disa banesa ne kompleksin banesor te kthesa per Univerzitetin "AAB" dhe 'INTEREX'
kompleksi i banesave gjendet prane rruges kryesore Prishtine F. Kosovë.
Banesat jane te reja dhe te mobiluara ne tersi.
Siperfaqet e baneave jane te ndryshme dhe me qmime te ndryshme.
nga 72 m2 deri ne 100 m2
Për 72 m2 banesa e mobiluar , Çmimi 300 eu, ne Çmim hyn interneti dhe TV Kabllor
Për 100 m2 banesa e mobiluar , Çmimi 350 eu në Çmim hyn interneti dhe TV Kabllor.

Në objekt funksionon Lifti i cili mirmbahet rregullisht.
Kriteret për marrjen e baneseave të mobiluara në shfrytëzim janë : parapagimi per tre muaj.
ndersa për banesa te pa mobiluar nuk ka nevoj parapagim
Informata rreth publikuesit
N.SH. AKS AGENCY
Kastriot
045 903 902
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »