SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa ne Obiliq-lagja Ramiz Sadiku
Çmimi :
€9,900.00
Kategoria :
Postuar :
8 Prill '15
Madhësia :
65 m²
ID e produktit :
2551
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shite banesa ne lagjen Subotiq, lagja Ramiz Sadiku, ..
Bannesa ka 65 m2 dhe ka dokumentacionin ne rregull ne lidhje me shfrytzimin e baneses.
Shtepia banese ka ne shfrytzim dy ari trollë qe mund te shfrytezohet pa pengese
Banesa ka dokumentacionin ne emer te shqiptarit plote 30 vite dhe mund te behet marrveshja mbrenda dites.
Qmimi shume i volitshem dhe i diskutueshem...
Informata rreth publikuesit
N.SH. AKS AGENCY
Kastriot
045 903 902
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »