SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Parcella ne Obiliq-Mazgit S=1.21
Çmimi :
€98,000.00
Kategoria :
Postuar :
30 Nëntor '14
Madhësia :
700 m²
ID e produktit :
2552
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Parcella kadastrale ndodhet ne rrugen Obiliq – Tyrbe- Mazgit
Lokacioni I parcelles 700 m larg daljes se obiliqit nga rruga “Ferid Curri”
Parcella ka performance shume te shkelqyeshme,
- Ka formen e rregullt katerkendshe
- Ka gjersi ne rruge 50 m
- Ka dalje ne rrugen e asfaltuar (ku ekziston projekti per zgjerim ,ndertim te trotuarit dhe ndriqim)
- Ka rrjetin e kanalizimit buze rruges
- Ka rrjetin e ujsjellsit, energjis ektrike ne parcelle.
- Ka dokumentacionin ne rregull dhe mund te behet kontrate juridike -noteriale mbrenda dites.
Qmimi shume I arsyeshem.
Ne total: 98 000 euro. Apo 800 eu/ ari
Informata rreth publikuesit
N.SH. AKS AGENCY
Kastriot
045 903 902
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »