SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepia ne Veternik ne lagjen e Spital-it - N.SH "AKS AGENCY"
Çmimi :
€170,000.00
Kategoria :
Postuar :
8 Prill '15
Madhësia :
4 m²
ID e produktit :
2553
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia ne lagjen e Spitalit ne Veternik, me hyrje nga Gorenja dhe nga AlbiMall.
Rruga e re e ndëruar vitin a kaluar kalon afer shtepisë në distancë 40 m nga shtepia dhe vjen deri te hyrja e spitalit, ndersa largesia nga hyrja e spitalit deri tek shtepia eshte një minut me automjet.

Siperfaqja e truallit eshte S= 4.00 Ari.
Shtepia eshte me etazhitet P+2, Perdhes , Lokal, Katet per banim.

Gjithashtu ne nenkulem mund te nxirret nje hapsire, ku egzistojne shkallet e punuara per nenkulem.Hapsir kjo te cilen nuk e kemi perfshire ne cmim.

Dokumentacioni eshte ne rregull dhe perkthimi behet brenda dites.

Cmimi : 170 000 Euro.
Informata rreth publikuesit
N.SH. AKS AGENCY
Kastriot
045 903 902
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »