SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Dy shtëpi në Hajvali
Çmimi :
€195,000.00
Kategoria :
Postuar :
8 Prill '15
Madhësia :
800 m²
ID e produktit :
2555
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitën dy shtëpi në Hajvali të cilat ndodhen në një oborr, dhe janë më saktësisht 200 m larg xhamisë së lagjes .
Sipërfaqja e oborrit është 800 m2 respektivisht tetë ari .
Objektet janë të etazhitetit 2 objekte P+1 , njëri object është me sip. 144 m2 , ndersa tjetri është 122 m2.

Objektet janë të banueshme dhe janë ndërtim I ri .

Çmimi : 195.000 euro .
Objektet mundë të këmbehen edhe me mejte tjera në vlerën deri 20.000 euro .
Informata rreth publikuesit
N.SH. AKS AGENCY
Kastriot
045 903 902
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »