SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Në shitje Shtëpia Afaristo-Banesore
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
8 Prill '15
Madhësia :
250 m²
Ekstra :
Garazh, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
2557
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtëpia e përshtatshme për aktivitete biznesore në katin përdhesë si dhe e banueshme në katet tjera, të cilat janë me disnivele (me hyrje të veqanta ) . në disa kate.
Hapsira banesore ka gjithsejt kater banesa me nga 250 m2 dhe me hyrje te veqanta.

Lokacioni : Shtëpia gjendet në lagjen “ Arbëri “, rr.“ Zagrebi “ fare afër Pandorës.

Sipërfaqja : 1000 m2, e destinuar për banim dhe mund të përdoret për katër banesa nga 250 m2.
Ndërsa sipërfaqja biznesore posedon :
- tri lokale
-dy garazhe

Objekti ka pamje të mire duke filluar nga rruga kryesore në drejtim të Ministrisë së Shëndetësisë .

Çmimi : 690 eu/m2
Informata rreth publikuesit
N.SH. AKS AGENCY
Kastriot
045 903 902
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »