SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofertë e volitshm: Shitet shtëpia në Kastriot
Çmimi :
€39,000.00
Kategoria :
Postuar :
1 Dhjetor '16
Madhësia :
175 m²
ID e produktit :
2558
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia dy kateshe ne Kastriot ne rr 28 Nentori fare prane rruges se asfaltuar
Shtepia eshte 2 kateshe ka nje siperfaqe prej 172 m2, dhe eshte shume funkcionale.
Siperfaqja e truallit eshte 2.8 ari dhe komplet cmimi i kesaj patundeshmerie eshte 39 000 euro

Bejme edhe nderrim me ndonje patundeshmeri tjeter ne Prishtine(Banese,truall,shtepi)

Çmimi: 39000 €...
Bashkangjitur i gjeni fotografitë e shtëpisë.
Informata rreth publikuesit
N.SH. AKS AGENCY
Kastriot
045 903 902
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »