SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
PARCELLA 2.5 HA
Çmimi :
€2,000.00
Kategoria :
Postuar :
8 Prill '15
Madhësia :
70 m²
ID e produktit :
2560
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET PARCELLA NE OBILIQ NE AFERSI TE DISPANZERIT TE KEK-ut
PARCELLA NDODHET NE ZONEN INDUSTRIALE TE DISA BIZNESEVE.
SHTRIRJA E PARCELLES NE RRUGEN KRYESORE PER PRISHTINE ESHTE SHUME E GJERE MBI 70 M
PARCELLA KA RRJETIN E UJIT TE PISHEM NE RRUGEN KRYESORE DHE KA FURNIZIM ME ENERGJI ELOEKTRIKE.
QMIMI SHUME I FAVORSHEM, VETEM 2000 EUR PER ARI
Informata rreth publikuesit
N.SH. AKS AGENCY
Kastriot
045 903 902
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »