SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa në Fushë Kosovë
Çmimi :
€45,000.00
Kategoria :
Postuar :
8 Prill '15
Mobilimi :
Mobiluar
Madhësia :
62 m²
ID e produktit :
2569
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa në Fushë Kosovë e cila ndodhet në Qendër të F.K tek Rrethi dhe është Objekt i Ri Ndertimi.
Banesa ka një sip. prej 62 m2, e mobiluar dhe ndodhet në katin e parë.

Çmimi është 45.000 euro,mjaft i volitshëm në të cilin perfshihen edhe mobilet moderne.
Informata rreth publikuesit
N.SH. AKS AGENCY
Kastriot
045 903 902
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »