SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Parcelle ne Sofali nga "AKS AGENCY"
Çmimi :
€7,800.00
Kategoria :
Postuar :
8 Prill '15
ID e produktit :
2571
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet parcella ne nji vend shume te bukur ne Sofali.
Lokacioni i parcelles eshet afer gjamis ne vazhdim te rruges 200 m me larg.
Infrastruktura komunale komplete afer parcelles.
Komfiguracioi i terenit: shpat me ramje te bute me pamje kah Germija dhe ka Shkolla Normale.
Siperfaqja e trollit 9 ari 88 m2.

Cmimi per shkak te nevojave personale te pronarit vetem 7800 euro nga cimiet e atij lokalitet qe sillen nga 10mij deri ne 12 mij euro.
Mirpresim klientet serioz per blerje.
Me respekt
AKS AGENCY
Tel 044 361 089 / 045 903 902
Informata rreth publikuesit
N.SH. AKS AGENCY
Kastriot
045 903 902
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »