SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Trolli ne qender te Mitrovices S=3 ari
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
8 Prill '15
ID e produktit :
2577
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitete trolli ne Qender te Mitrovices Rr. 11 Marsi. zona urbane e qytetit
Rruga fillon nga rrethi Prapa XHamija e qendres ish tregu. respektivisht perball objektit te ri banesor shumkatesh.
Trolli ka siperfaqe tre ari, dhe del direkt ne rrugen 11 marsi perball objektit te ri.
Dokumentacioni i trollit eshte ne rregull, perkthimi behet menjihere,
Informata rreth publikuesit
N.SH. AKS AGENCY
Kastriot
045 903 902
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »