SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Parcela dhe 1.9 ha ne Millosheve
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
29 Nëntor '16
ID e produktit :
2578
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITEN PARCELLAT NE SIPERFAQE 5 .00 ha DHE 1.9 ha,
parcellat ndodhen ne Zonen kadastrale ne Millosheve : ndersa parcella 1,9 ha ndodhet ne kufirin Millosheve - Obiliq.

ndersa parcella 1.9 ha shitet me qmim 400 eu te pa negociushem.
Parcella 5 hektarshe eshte shite

I mirpresim blersit e interesuar,
dokumentacioni i parcellave eshet ne rregull.
Informata rreth publikuesit
N.SH. AKS AGENCY
Kastriot
045 903 902
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »