SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet trolli ne Stanofc
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
8 Prill '15
ID e produktit :
2579
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet trolli ne fshatin Stanovc, afer ktheses per fshatin Prelluzhe, perball pompes se benzines.

Trolli ka siperfaqe prej 50 ari dhe cmimi eshte shume i volitshem.
Trolli eshte i pershtatshem per banim dhe biznes. Dokumentacioni eshte ne rregull.
Ne troll ka pas shtepi te ndertuar qe shifet ne teren, qka do te thote se ne parcell lejohet ndertimi.

Cmimi 1500 eu/ari.
Lokacioni: Prapa parcelles ku jane te stacionuar disa bagera, buze magjistrales.

Me respekt
AKS AGENCY
Tel: 044 361 089 / 045 903 902
Informata rreth publikuesit
N.SH. AKS AGENCY
Kastriot
045 903 902
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »