SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Parcella S=32.88 ari Obiliq lagj. Subotiq
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
8 Prill '15
ID e produktit :
2584
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet parcella ne Lagjen subotiq Zona kadastrale Mazgit.
Parcella ka siperfaqe 32.88 ari dhe ka dalje ne rrugen e asfaltuar Ibiliq -Mazgit nga drejtimi i Prishtines
Parcela ka pozit te mire per biznes dhe banim gjersia ne rrugen e asfaltuar eshte 13 m.
trolli ka infrastrukturen e kompletuar dhe dokumentacionin ne rregull.
Perkthimi menjihere.

Qmimi shume i volitshem ; 1800 eu/ari
Informata rreth publikuesit
N.SH. AKS AGENCY
Kastriot
045 903 902
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »