SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrojmë disa lokale me Qera
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
8 Prill '15
ID e produktit :
2585
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrojmë Lokal me qëra për biznese të ndryshme.
Lokali është i ndertimit të ri dhe mjaft modern, me leje ndertimi si dhe me komplet dokumentacionin teknik.
Lokali ka mbi 400 m2 në katin e parë, ka dy hyrje dhe ka parking privat.
Lokali tjeter eshte ne perdhese ne siperfaqe prej 35 m2

Afati kohor i kontratës fillestare është së paku një vitë.
Çmimi sipas marrveshjes.

Bashkangjitur gjeni fotografitë e Lokalit.
Informata rreth publikuesit
N.SH. AKS AGENCY
Kastriot
045 903 902
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »