SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESAT NE F.Kosove 490e/m2 afer EUROMED
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
8 Prill '15
ID e produktit :
2586
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Filloi shitja e banesave ne Fushe Kosove.
Banesat ndodhen perballe Euromed-it, perkatesisht afer shkolles fillore "Mihail Grameno".
Siperfaqe : 57 m2, 60 m2, 61m2, 85 m2 dhe 28m2.
Banesat jane luksoze dhe me cilesi europiane.
Perfundojne ne muajin e 4-te te vitit 2013 .

Deshironi te bleni Banese por jeni ne hall me cilesine, statiken, atestet, materialet etj. plotesisht keni te drejte andaj, mos hezitoni dhe na kontaktoni .

BANESAT ME MODERNE NE RAJON, PO NA VIZITUAT JU GARANTOJME SE DO TE BINDENI EDHE JU ME STILIN DHE DIZAJNIN E BANESAVE, SI DHE ME MATERIALET E CILESISE SE LARTE.

Cmimi 500 euro / m2, i diskutushem.
Pjesmarrja 30%, 20%, 10% te mjeteve me rastin e dorzimit te celsave.
Informata rreth publikuesit
N.SH. AKS AGENCY
Kastriot
045 903 902
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »