SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
PARCELLA PER BIZNES NGA N.SH " AKS AGENCY "
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
8 Mars '15
Madhësia :
25 m²
ID e produktit :
2591
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET PARCELLA S= 27 ARI BUZE RRUGES PRISHTINE MITROVICE - NE ARBERI.
PARCELLA NDODHET NE ANEN E DJATH TE RRUGES AFER RESTORANT 08 .

PARCELLA KA PERFORMANCA TE MIRA PER ZHVILLIMIN E AFARIZMIT, KA SIPERFAQE TE MJAFTUESHME DHE KA GJERSI NE RRUGEN KRYESORE 25 M.

CMIMI: 25,000 EURO/ ARI.
Informata rreth publikuesit
N.SH. AKS AGENCY
Kastriot
045 903 902
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »