SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESAT NE F.KOSOVË
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
8 Prill '15
ID e produktit :
2592
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
LOKACIONI I BANESAVE SHUME AFER SHKOLLES MIHAJL GRAMENO, NDERTUES "CIMA" SHPK.
NE KETE OBJEKT JANE TE PERFUNDUARA PUNET E VRAZHDA SI DHE 30 % E PUNEVE FINALE, OBJEKTI PARASHIHET TE FINALIZOHET NE FUND TE MUAJIT MAJ TE 2013.
BLLOKU NR 2, - BANESE NE PUNIM E SIPER

BLLOKU POSEDON KETO BANESA PER SHITJE:

KATI I VI-te, BANESA 125 m2, QMIMI PER M2 I BANESES ESHTE 550 EURO.

KATI I VII-te, BANESA 125 m2, QMIMI PER M2 I BANESES ESHTE 500 EURO.

KATI I VII-te, BANESA 105 m2, QMIMI PER M2 I BANESES ESHTE 500 EURO.

KATI I VII-te, BANESA 87 m2, QMIMI PER M2 I BANESES ESHTE 500 EURO.

KATI I VII-te, BANESA 87 m2, QMIMI PER M2 I BANESES ESHTE 500 EURO.

KATI I VII-te, BANESA 65 m2, QMIMI PER M2 I BANESES ESHTE 500 EURO.
Informata rreth publikuesit
N.SH. AKS AGENCY
Kastriot
045 903 902
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »