SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet parcella ne Millosheve
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
8 Prill '15
Madhësia :
32 m²
ID e produktit :
2594
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet parcella ne qender të Milloshevës, buzë Rr. Magjistrale: Prishtinë - Mitrovicë.
Parcella ka siperfaqe prej 32,50 ari dhe ne parcelle eshte nje shtepi e pa perfunduar .
Siperfaqja e shtepisë është afer 290 m2 dhe ka etazhitet P+1+Nk.

Parcella ka një pozite shume të mire, ka formen e katerkendshit kend drejtë.
Gjersia ne rruge eshte 30m , gjersi kjo e mjaftueshme per te gjitha aktivitetet.

Çmimi i parcelles duke e perfshire shtepine ne gjendje faktike është 6950 euro/ari.
Informata rreth publikuesit
N.SH. AKS AGENCY
Kastriot
045 903 902
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »