SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Parcela në Llazarevë
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
8 Prill '15
ID e produktit :
2595
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet parcella ne fshatin Llazareve.
Parcela ndodhet përballë pompës së benzinës "Osmani Petrol" dhe është larg rrugës magjistrale 50metra.
Trolli ka rrugen e vet kadastrale qe e prshkon një pjesë të madhe të truallit.
Parcella ka formën katrore me siperfaqe prej 2.5 Ha.
Posedon kanalizimin urban,ujin dhe rrymën.

Parcella për blerje në tërësi, për shkak të urgjencës ka zbritje shumë të madhe nga 3200 ne 2900 euro/ari.
Bashkangjitur gjeni fotografitë e Parcellës.
Informata rreth publikuesit
N.SH. AKS AGENCY
Kastriot
045 903 902
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »