SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lëshohen me qira banesat në Fushë Kosovë - N.SH " AKS AGENCY "
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
1 Shtator '15
ID e produktit :
2597
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohen me qera banesat në Fushë Kosovë.

Sipërfaqja e banesave është nga 70 - 110 m2 .
Lokacioni : Rruga kryesore, tek samaforët, drejtimi për në " Universitetin AAB ".

Banesat janë të mobiluara shumë bukur, janë të posa ndërtuara dhe posedojnë nxemje qëndrore.
Objekti posedon dy ashensorë.

Banesat e pamobiluara : Sip : 70-84 m2 , Çmimi : 250 Euro / Muaj.
Banesat e mobiluara : Sip : 70 m2 , Çmimi : 300 Euro / Muaj.
Banesat e mobiluara : Sip : 110 m2 , Çmimi : 350 Euro / Muaj. .

Kriter për marrjen e banesës është Parapagimi avans për 3 muaj.
Në çmim përfshihen : Internet dhe TV / Kabllor ( Kujtesa ).
Informata rreth publikuesit
N.SH. AKS AGENCY
Kastriot
045 903 902
Fushe Kosove [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »