SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Parcella ne Llapnasell zona industriale
Çmimi :
€8,800.00
Kategoria :
Postuar :
1 Shtator '15
ID e produktit :
2598
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet parcella ne Autorrugën Prishtinë- Ferizaj, lokacioni Llapnasellë
Parcella gjendet fare afer Hekurudhes industriale qe e pret autorrugen
Parcella ndodhet ne anen e majt te rruges drejtimi Ferizaj.
Parcella ka siperfaqe prej 89 ar
Shtrirja ne autorrugë kap gjersinë 65 m dhe ne thellsi 136 m.
Parcella ka formen e rregullt katrore dhe eshte e pershtatshme per shumë lloje te bizneseve.
Qmimi 8 800 europer ari një qmim shume i favorshem karshi parcellave tjera te ngjajshme..
Informata rreth publikuesit
N.SH. AKS AGENCY
Kastriot
045 903 902
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »