SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten Disa troje në Obiliq
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
5 Prill '17
ID e produktit :
2600
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ju njoftojm se shesim disa troje ne Obiliq dhe rrethine,..
Trojet kane pozite të mire dhe kanë infrastrukturen e kompletuar.
Çmimet jane te ndryshme dhe ne siperfaqe nga pesë ari e me shume.
Disa troje jane edhe ne zonen e ngusht urbane ne Obiliq, sikurse:
- shtëpia tek Retkocerët me sipërfaqe 17 ari.
- trolli në rrugën në drejtim te Alb Petrollit me sipërfaqe 10 ari.
- troje në afërsi të Gjimnazit,
- tek kazerma Adem Jashari etj
-Kemi troje per ndertime kolektive , banesa dhe biznese në lokalite te ndryshme.

Ju njoftojm se kemi troje edhe ne Prishtine si ne Sofali, ne Lagjen Qendrese dhe prapa Forteses.
Informata rreth publikuesit
N.SH. AKS AGENCY
Kastriot
045 903 902
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »