SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Truall ne Kastriot
Çmimi :
€8,800.00
Kategoria :
Postuar :
1 Shtator '15
ID e produktit :
2601
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet trualli në rrugën "Hasan Prishtina" në Obiliq.
Trualli është i vetmi në zonën e parë të qytetit i cili është i përshtatshëm për banim dhe biznes.
Karakterisitikë e truallit është se ky truall është dyfish komercial sepse ka dalje në dy rrugë të asfaltuara, rr. "Hasan Prishtina" dhe në anën e kundërt të trollit rr. "Agron Rama" ku ka biznese të reja.

Parcella ka dalje ne rrugën kryesore 17m, ndërsa në rrugën "Agron Rama" 23 m.

Çmimi vetëm 8800 euro/ari .

Cmimi në zonën e parë sillet diku rreth 10000 - 15000 euro, çka do te thotë se kjo parcellë ka çmimë shumë të volitshëm në krahasime me parcellat tjera.

Agjencioni per Patundshmeri :
NSH " AKS AGENCY "
Tel : 044 361 089 / 045 903 902
Informata rreth publikuesit
N.SH. AKS AGENCY
Kastriot
045 903 902
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »