SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten trojet afer AUK"ut - Sofali
Çmimi :
€35,000.00
Kategoria :
Postuar :
1 Shtator '15
Madhësia :
27 m²
ID e produktit :
2606
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten trojet me siperfaqe 27 Ari dhe me siperfaqe 8 Ari.
Trojet ndodhen afer rruges kryesore drejtimi per Gërmi ne distancë 28 m nga rruga kryesore.
Kane qasje ne rrugen kryesore me rruge te veqant

Trojet janë te pershtatshme per Biznes dhe Banim.
Lokacioni : 100 afer AUK-ut.

Siperfaqja e parcellave mund te ndahet ne sipefaqe me te vogla.

Cmimi per ari 35 000 euro. i diskutueshem varsisht prej siperfaqes se blerjes.
Informata rreth publikuesit
N.SH. AKS AGENCY
Kastriot
045 903 902
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »