SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet me qera depoja ne Millosheve - N.SH AKS AGENCY
Çmimi :
€3,500.00
Kategoria :
Postuar :
1 Shtator '15
ID e produktit :
2607
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohet me qera Depoja moderne në Milloshevë në kilometrin e 8 nga Prishtina.

Sip= 1044 m2. Depoja ka edhe Objektet Afariste - Administrative: Katër Zyre me sip=100 m2.
Posedon edhe dy toalete në Depo dhe në pjesën Administrative. Gjithashtu posedon edhe tërë Insfrastrukturen Komunale dhe Telekomunikative.
Depoja ka nje oborr të rregulluar me kubëza me sip. mbi 3200 m2. Objekti gjendët fare pranë Magjistrales Prishtinë-Mitrovicë, e ngjitur me " Sherif Petrol " ose shtrihet perballë Shkollës Fillore në Milloshevë.

Çmimi : 3500 euro/muaj, mirepo nëse behet një parapigim për një periudhë më të gjatë kohore atëherë çmimi zbret në 3000 euro/muaj.

Bashkangjitur gjeni fotografitë e Depose.

Agjencioni për Patundshmëri :
N.SH " AKS AGENCY "
E-mail: nsh.aksagency@gmail.com
Tel : 045 903 902 / 044 361 089
Informata rreth publikuesit
N.SH. AKS AGENCY
Kastriot
045 903 902
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »