SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet parcella te Kazerma Adem Jashari
Çmimi :
€9,200.00
Kategoria :
Postuar :
1 Shtator '15
Madhësia :
17 m²
ID e produktit :
2610
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet trolli me dokumentacion te kompletuar prane rruges se asfaltuar, jo me shume se 250 larg zones industriale, te Kazerma " Adem Jasahri".
Sipërfaqja e parcellës është 17 Ari.

Parcella ka dalje ne rrugen e asfaltuar d= 5m, gjersia e parcelles ne rruge mbi 20 m.
Ka komplet infrastrukturen komunale. Qasja deri ne parcell nga zona industriale pran kazermes 2 min. dhe nga rrethi ne Arberi tek ISMETI, gjithashtu 1 min me veturë .

PARCELLA PERSHKAK TE URGJENCES, KA ZBRITJE NGA 11000 NE 9200 E/ARI.
TROLLI KA MUNDESI TE NRRROHET ME BANESE, NDERSA PJESA TJETER NE TE HOLLA.
PREFEROHEN BANESAT E NDËRTIMIT TË VJETER DHE TE PRIVATIZUARA.
Informata rreth publikuesit
N.SH. AKS AGENCY
Kastriot
045 903 902
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »